valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında yer almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) düzen ortamında düzenışmutaş bünyelabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle düzen bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışmutaş yetişmek bağırsakin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışmutaş yetişmek o denli kolaylık değildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden muamelat bünyeldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin evet da oyunda henüz zait silah gücü gibi hilelere temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini delik ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu henüz hayır oynamanızı katkısızlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere yer verilmiştir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de yer verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kötü olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular düzen içerisinde yer düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Kumar ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında yer düzlük UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi dokunca verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok taalluk gkalıntı ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında düzen bünyemcıları tarafından turnuvalar esnasında umum oyuncuların nerede olduklarını seyircilere anlatmak bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu yol hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bağırsakin kalıcı yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her dönem bir yöntem bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında yer düzlük duvarların arkasını görme özelliğine iye olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında veya oyunda yer düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu şaibe yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi kuvvetlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne lafız gibi görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz vira etmek veya bir nesneyi nişan vira etmek fehvaına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin otomatik olarak bünyelması fehvaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan kabız fehvaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir