ucbasaktarim.com: Profesyonel Tarım Makinaları

Üçbaşlangıçak Tarım, kültür makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Tahsil Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine iyi olarak üretim yapmalarına yardımcı olur. Iyi maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma zeminını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel kültür hayata geçirmeye başlangıçladı fakat günümüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını içinlayacak zirai üretimle cenkmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dilek ve kültür kesimünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Teknoloji ile alay malay vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana bakılırsa değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez sadece kültür kesimü değil, ülkenin dış satım hacmi de yavaş yavaş artmaktadır.

Üçbaşlangıçak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve güçlü üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile etkin ve bileklü kişi kaynağına iye olan Üçbaşlangıçak Tarım, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam kıymet sağlayan Üçbaşlangıçak Tarım; ağır Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını kesiksiz yükseltmektedir. Daim inkişaf ve sıfır günah üretim sistemi, Üçbaşlangıçak Tarım ürünlerinin hem mekân zarfında hem de mekân dışında güvenilerek kullanılmasının başlangıçlıca nedenidir. Üçbaşlangıçak Tarım, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçbaşlangıçak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin iyi ve istikrarlı bir şekilde tevziını esenlar.
Gübreyi yeterli ve hakikat bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile nahak gübre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve vergili bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde daha az efor sarf ederek çok daha esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın nahak olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok daha esenlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha bir küme yemiş ve sebze elde etmenize yardımcı olur.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha vergili bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kocaman gereksinimlerı olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha vergili hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçbaşlangıçak Tarım olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine taşımak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden taşımak ve muntazır bir damperli kamyona evet da açık bir trap haksına boşamak için yaygın olarak kullanılır. Ense yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden taşımak mümkündür. Ense yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden taşımak için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap haksı kabil alanlara boşamak için yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir bentlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değalışveriştirilebilir ve birbir hayli ağababaşmanla da genişletilebilir. Ana deşenler ekseriya hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik portörlara bakılırsa oranla bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri de arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler için yeğleme edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem paha hem de kalite olarak üstünlük esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşlangıçak Tarım’ın arka yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Tahsil Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama alışverişlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması alışverişlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçbaşlangıçak Tarım olarak Ot Tahsil Tırmıkları da kültür makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Tahsil Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Tahsil Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Tahsil Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Tahsil Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Olta karma makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe esnasında iş hamuleünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği çağ hayvanın sütü ve etinden randıman aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak iaşe esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim tüm besinleri biricik seferde alabilir ve daha iyi beslenebilir. Olta karmanın binalması hayvanın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek daha iyi beslenmesine böylelikle daha bir küme randıman almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Olta Kompozit Makinaları da Üçbaşlangıçak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşlangıçak Tarım olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de evetğu kabil en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (Standart) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası gani ve vergili bir zirai üretim için kocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan kültürı için önemli bir köprü alışverişlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha iyi durumlara gelmesi için zirai dış satım noktasında Üçbaşlangıçak Tarım olarak tüm çaldatmaışanlamış olurımızın yardımsıyla alay malay
Üçbaşlangıçak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir