Sondakikam.com.tr yasalara uygun

Sondakikam.com.tr internet yüklem sitesi yayında,son dakika derunerikleri,ruzname haberleri,evetşamdan magazine onlarca kategori ile hakikat gündemi kovuşturma yazar okurlarına sunan yüklem sitesi,son dakika haberleri okurlarına sunuyor.

Son Zaman Haberler Münasebet Önemli ?

Son dakika gelişmeleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak siz değerli ziyaretçilerimizin kovuşturma etmiş olduğu derunerikleri sizler derunin düzenliyor,açıklıkştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Haber Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak cihan ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız yanlışsız ve güvenilen bir şekilde siz değerli ziyaretçilerimizin takdirine sunuyor,tarafsız olarak ruzname maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Millî Haber Sitesi !

Başlıca ruzname ilkeleriyle hazırlanan,anne akımı kovuşturma etmek yerine kitlesine özgü habercilik anlayışı ile hakikat ruzname maddelerini okurlarına sunan yüklem sitesidir.Yanlışsız,tarafsız ilkeli yüklem yapmayı kendine asıl edinmiştir.Esbakten hasetmüze mevrut yayıncılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,siz değerli ziyaretçilerimizin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam profesyonel editörleri ile sizlere ruzname haberlerini en son derunerikleri ilk sizin duymanızı katkısızlamayı ammaçlayan yeni ev yüklem derunerik platformudur.Gündem haberleri,politika haberleri,ekonomi haberleri,domestik haberler,cihan haberleri,magazin haberleri bilgi haberleri ve hayat haberleri kategorileri ile siz değerli ziyaretçilerimizin gündeş bilgi ve haberlere ulaşmanızı ammaçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri ortada canlı döviz kuru,canlı tv izleme,salat vakitleri,lig nokta durumları,Emtialar,durum durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden tüm servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya başlangıçlayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Ne Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere gündeş haberleri tarafsız yanlışsız ve güvenilen bir şekilde ulaştırmayı ammaçlamaktayız.

Ne Dokumayoruz?

Türkiye’bile ve dünyada meydana mevrut vakalar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz eliyle kovuşturma ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en münezzeh köşesine kadar her nokta ile müteallik yüklem okuyabilirsiniz. Görüşmeçilere, son 10 hasetn tüm haberleri ortamında konuya bakılırsa kontrol suni olanağı sunmaktayız. Bu kontrol, kelime ve müteallik bazlı, sentetik zeka ile desteklenmiş hakikat bir yüklem kontrol sayfasıdır.

Yasalara %100 Yaraşır

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 yaraşır olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde gösterilen her türlü yüklem, fotoğraf, bilgi, tekst; telif hakkı sahiplerinden makalelı cevaz kırılmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabahleyin saatlerinde yayınladığımız sütun yüklem özetlerinde ise, yalnızca haberin başlangıçlığı ve giriş cümlesine nokta verilmekte, haberin tam metnini sövmek talip görüşmeçilerimiz müteallik gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok görüşmeçi saha sitelerinden biridir. Sitede maruz programlar ve yüklem sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam kanalının sahibi tasa ediliyor.

Genel Ahlaka ve Hititğe Yaraşır Habercilik !

Değer Şinas Türk milletinin genel sağtöreına yaraşır etik ve tarafsız yüklem anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi yayın dirimına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en yaraşır güzel ve tarafsız haberleri yerli ve yabancı yüklem organlarındaki en önemli ruzname maddelerini sunmayı gayeliyor.

Sondakikam.com.tr Ne Kuruldu !

Kuruluş hedefleri olarak ülkemizin yerleşmeına katkıda bulunmayı ammaçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi yerli ve yabancı yayın organlarında en okşayıcı şekilde oyun etmeyi ammaçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr yüklem sitemizin tüm hakları saklıdır. şifre, yüklem, fotoğraf, mülakat üzere her türlü yürekğinin tüm telif hakları sondakikam.com.tr yüklem sitemize aittir. Haber sitemizde nokta saha eksiksiz makalelar, materyaller, resimler, curcunalı dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün derunerik ve çhileışmalarımız, tasavvur ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz derunerikler ve yüklem ajanslarımızdan aldığımız yüklem ve vesair görseller ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, bileğhizmettirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve memba belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Haber sitemiz sondakikam.com.tr bile harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Gösterilen yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr tek bildirim yapmadan, herhangi bir dönem bileğhizmetikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden mesuliyetli bileğildir.

Siyaset Haberleri !

Ülkemizde devam eden şişman siyasal gündemi yakından kovuşturma yazar,sizlere güzel olanı ve görünenden ziyade hikâye ve durumların perde arkasını aktarmayı ammaçlayan sondakikam.com.tr sizlere en okşayıcı haberleri tutmak derunin var gücüyle çhileışıyor.Akp,mhp,chp,çok kısım,saadet partisi,ve yerli bir çok politikaçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Ekonomi Haberleri !

Kur dalgalanmaları zer fiyatları dolar fiyatları minimum ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden haydi haydi kovuşturma edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişmeleri,yeni vizyona girecek olan filmler,ki nerde ne yapmış son dakika gündemleri sondakikam.com.tr’bile…

Son Dakikam ! Hızlı Ciddi Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir